Уряд запровадив централізовані закупівлі канцелярії та офісного обладнання для більшої економії грошей (Громадське)

Починаючи з березня 2020 року всі міністерства та відомства закуповуватимуть канцелярію, пальне та офісне обладнання централізовано, а не кожне окремо для себе.
В уряді вважають, що це дозволить зекономити більше коштів на тендерах.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет.

«Процес буде більш ефективним. Закупівлі робитимуть менша кількість людей, але більш професійних (бо це буде їхня пряма спеціалізація)», — зазначив Дубілет.

За його словами, в уряді запровадять перевірку людей, які проводитимуть централізовані закупівлі, на поліграфі. Зокрема, міністр вважає це «дієвим інструментом проти відкатів».

«Державні органи будуть виступати «єдиним фронтом» у перемовинах з підрядниками. Відповідно, державний бюджет буде економити більше на великих закупівлях», — додав міністр.

До кінця 2020 року всі державні закупівлі планують проводити через єдиний цент, а до централізованих закупівель долучать не лише міністерсва, але й інші державні органи та установи.

25 вересня 2019 року в Україні створили централізовану закупівельну організацію. Ця установа має оголошувати тендери від імені багатьох державних відомств для централізованих закупівель.

Джерело: Громадське

Поширити: