Укрзалізниця задумалася про здачу в оренду вагонів через ProZorro (БІЗНЕС)

Компанія Укрзалізниця спільно з ProZorro.Продажі планує запустити пілотний проект з продажу через аукціон права оренди вільних вантажних вагонів.

Про це повідомив операційний директор ProZorro.Продажі Андрій Мотовіловец у колонці ЦТС.

За його словами, на аукціони виставлятиметься 5-10% вільного парку вагонів компанії. Також наголошується, що вільні вагони будуть об’єднуватися в лоти – від одного до 50-ти вагонів у лоті.

Стартова ціна лота – це сума оренди одного вагона за добу. Кількість діб оренди уточнюється після аукціону, як і місце навантаження з місцем вивантаження.

Аукціон буде проводитися в три раунди, стартова ціна – затверджена ціна добової оренди вагона станом на дату аукціону. Всі документи будуть підписуватися цифровим електронним підписом, щоб прискорити документообіг. Кількість учасників аукціону не обмежена, але до торгів будуть допускатися тільки ті вантажовідправники, які підписали договір з Укрзалізницею. Аукціони будуть проводитися кожен робочий день.

Передбачається, що пілотний проект триватиме протягом 3-5 місяців. Запуск проекту очікують до кінця квітня.

Нагадаємо, раніше Укрзалізниця планувала частково відмовитися від класичної процедури проведення тендерів на закупівлю продукції в системі електронних закупівель ProZorro.

Джерело: БІЗНЕС

Поширити: