Українська універсальна біржа – лідер за об’ємами продаж на Прозорро.Продажі у 2019-му

Українська універсальна біржа цього року заробила для різних бюджетів більше 1 млрд. грн. Із цим результатом електронний майданчик став беззаперечним лідером за об’ємом продаж у системі Прозорро. Адже відрив від найближчого конкурента суттєвий і сягає майже 114 мільйонів гривень. Загалом на аукціонах Прозорро у 2019-му замовники торгів отримали понад 8,5 млрд. грн.

Коментує Директор Асоціації «Біржові та електронні майданчики» Олег Падалка:

– Мені дуже приємно, що 7 із 10 найкращих акредитованих електронних майданчиків Прозорро – члени нашої Асоціації. Окрім Української універсальної біржі, це також:

– ТБ «PolonEX»
– ТБ “Українська енергетична біржа”
– ТОВ “Національна Електронна Біржа”
– ТБ “ТСБ “Галконтракт”
– ТБ “Українська агропромислова”
– ТОВ “Держзакупівлі.Онлайн”.

Нагадаю, що електронні майданчики можуть пишатися не лише заробленою сумою за 2019 рік, а й результатами малої приватизації на Прозорро – днями цифра надходжень до державного та місцевих бюджетів сягнула 21 млрд. грн.

Такі результати дають підстави стверджувати, що Асоціація та її члени працюють ефективно і у правильному напрямку. Адже для успішних аукціонів – повинна бути забезпечена здорова конкуренція.

Вдала та своєчасна їхня реклама, не лише повний юридичний та технічний супровід клієнтів майданчиків, а й безпосередній пошук інвесторів та залучення більшої кількості учасників – ось що гарантує успіх торгів та наповнення бюджетів. Сама це і є головною функцією електронних майданчиків системи Прозорро.Продажі.

Тож запрошуємо усіх учасників ринка, громадські організації та експертів до плідної співпраці задля розвитку держави.

 

Поширити: