Реалізація 100% вагонів УЗ буде через ProZorrо – Кравцов (ЛІГА.Бизнес)

У компанії вирішили припинити всі розмови про ручне управління і тіньовому ринку

Укрзалізниця завершує узгодження технічних питань і буде реалізовувати через аукціони на майданчику ProZorro 100% вагонів. Про це в Facebook написав голова УЗ Євген Кравцов.

“Укрзалізниця – НЕ годівниця. Зараз буде рішення, яке багатьом сильно не сподобається … виставляємо всі вагони на ProZorro”, – написав Кравцов.

Він уточнив, що компанія буде реалізовувати через офіційну майданчик 100% піввагонів, зерновозів, цементовозів та іншого рухомого складу УЗ.

“Ніякого ручного управління і (в доповнення) розмов про тіньовому ринку … Ми отримуємо максимально прозорий економічний ефект, а ринок – чіткий механізм розподілу рухомого складу”, – додав Кравцов.

За його словами, зараз через ProZorro.Продажі реалізується близько 30% піввагонів. Після узгодження деяких технічних питань, УЗ буде виставляти на тендери все вагони.

Кілька днів тому прем’єр-міністр Олексій Гончарук назвав УЗ дуже неефективною компанією і анонсував зміну керівництва через корупцію. “Майже кожен день горять локомотиви, в ручному управлінні вагони, окремі чиновники, диспетчери відправляють вагони не туди, де це найбільш потрібно, а туди, де їм вигідніше, де їм заплатили”, – пояснив прем’єр.

Джерело: ЛІГА.Бизнес

Поширити: