ProZorro. «Укрзалізниця» скасувала тендер із закупівлі антисептиків після вибору переможця (368.media)

Філія «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» скасувала тендер на закупівлю антисептиків, з очікуваною вартістю 1,05 млн гривень, в зв’язку з відсутністю подальшої потреби у закупівлі, через місяць після визначення переможця.

Про це редакцію 368.media стало відомо з інформації на порталі ProZorro.

Згідно з умовами тендеру, «Укрзалізниця» планувала придбати 5 тис. Каністр об’ємом 5 літрів дезинфікуючого засобу для рук на спиртовій основі. Участь в тендері взяли 13 компаній.

При цьому найбільш економічно вигідну пропозицію було у компанії ТОВ «Промдекс-Україна» – 589,95 тис. Гривень, що на 43% нижче очікуваної вартості закупівлі. При цьому, «Укрзалізниця» через місяць після розкриття тендерних пропозицій, яке відбулося 3 березня, скасував закупівлю посилаючись на відсутність подальшої потреби у закупівлі товарів.

«Заказчик заключил договор УЗ/ЦЛ-2153/Ю 02.04.2021 и обнародовал отчет о договоре о закупке, заключенный без использования электронной системы закупок», — отмечается в протоколе отмены тендера.

В частности, договор «Укрзализныця» подписала с компанией ООО «Химэкспресс». Согласно договору, компания поставит 5 тысяч канистр объемом 5 литров за 687 тысяч гривен. Отметим, эта сума выше на 98 тысяч гривен предложения компании ООО «Промдекс-Украина».

ООО «Химэкспресс» была создана в 2015 году в ПГТ Немишаево, и принадлежит Инне Серебряковой и Виталию Кравец.

В свою очередь компания ООО «Промдекс-Украина» создана в 2009 году в городе Северодонецк. Компания специализируется на компьютерном программировании, а также имеет КВЭД «Оптовая торговля химическими продуктами».

Джерело: 368.media

Поширити: