Prozorro. «Укрпошта» оголосила тендери щодо нового сортувального комплексу за $50 мільйонів (Наші Гроші)

АТ «Укрпошта» 11 травня оголосила два тендери щодо нового сортувального комплексу очікуваною вартістю кожен по $50,00 млн.

Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Державна компанія хоче замовити будівництво складського комплексу HUB_KyivEast на Лівому березі Києва та у Київській області «під ключ». Він включатиме двоповерхову складську будівлю із вбудованим адміністративним блоком, три контрольно-пропускні пункти, стоянки та різні майданчики, автотранспортний цех, протипожежні резервуари з насосною станцією пожежогасіння, споруди очищення каналізаційних стоків, заправку, шиномонтаж, портальну автомийку, проїзди тощо. «Укрпошта» розглядає два варіанти – інвестиційний договір і довгострокову оренду з можливістю викупу, тому тендерів два.

На тендері щодо оренди з можливістю викупу ціна буде складатися з вартості орендної плати та операційних послуг за вісім років, вартості купівлі-продажу нерухомого майна та вартості купівлі-продажу земельної ділянки. Остання повинна бути не більше $2,00 млн.

На тендері щодо інвестиційного договору ціна означатиме розмір інвестиції інвестора, котрий включатиме вартість купівлі-продажу земельної ділянки не більше $2,00 млн.

Кваліфікаційні критерії на обох тендерах однакові. Учасник повинен підтвердити джерела фінансування будівництва на суму не менше очікуваної вартості. Це може бути документ від банку чи партнерської компанії/фонду про готовність надати позику такого розміру.

Ще вимагається наявність в учасника або пов’язаної з ним спільним контролем юрособи досвіду участі в реалізації та завершення проектів із будівництва промислових об’єктів площею принаймні 14 тис кв. м у якості Замовника або Генпідрядника (Підрядника).

Також учасник повинен мати право власності або користування земельною ділянкою чи право оренди на неї за чинним довгостроковим договором. До його спливу має лишатись не менше десяти років, а зобов’язання за ним повинні належно виконуватись. Ділянка має бути в межах населеного пункту або на відстані не більше ніж п’ятнадцять кілометрів від межі населеного пункту. Біля ділянки необхідні під’їзні шляхи із твердим покриттям.

Крім того, не повинно бути ніяких триваючих судових спорів щодо оскарження права оренди чи власності Учасника на ділянку та належного виконання договору оренди.

Тендерне забезпечення складає 5,00 млн грн. Пропозиції прийматимуть до 6 червня.

У коментарях на сторінці гендиректора «Укрпошти» Ігоря Смелянського зауважили, що «Нова пошта» побудувала сортувальний термінал за $30 млн. Він відповів, що в «Новій пошті» лише посилки, а в «Укрпошти» ще й листи, газети, міжнародна пошта та інше.

За відкритими даними, перша і друга черги Київського інноваційного терміналу «Нової пошти», запущені в 2018 році і 2021 році, коштували разом 29 млн євро, або $35 млн.

Джерело: Наші Гроші

Поширити: