Prozorro. Коломойський продасть “Укрзалізниці” українське дизпаливо за ціною “Роттердам+$31/т”

Компанія “ОІЛ Трейд 2018«, що входить в орбіту групи “Приват” Ігоря Коломойського, поставить “Укрзалізниці” 9 000 дизельного палива за ціною в порту Роттердам (Нідерланди) плюс націнка $31,4/т.

Про це повідомляє видання enkorr з посиланням на результати торгів на ProZorro.

“ОІЛ Трейд 2018” виграв тендер з розрахунковою ціною 21 600 грн/т.це умовно та ціна, за якою компанія готова поставити паливо в день аукціону.

Компанія запропонувала палива Кременчуцького НПЗ (Полтавська обл.)

За розрахунками enkorr, так звана фіксована маржа компанії з орбіти “Привату”, яка надалі буде автоматично приплюсовуватися до європейських котирувань дизпалива, складе 873 грн/т або $31,4/т за поточним курсом.

Крім компанії групи “Приват«, в тендері перемогли компанії» Анвітрейд «з націнкою $+31,7/т і» Альянс Енерго Трейд” — з +$30,2/т.

Нагадаємо, формульний підхід з використанням цін в європейських хабах в Україні також використовується для розрахунку вартості газу для населення – формула «Амстердам+».

Також аналогічна формула ” Роттердам»” в 2016-2020 роках діяла формула для вугілля. Вона встановлювала прогнозну вартість електроенергії виключно для промислових споживачів.

Джерело: Znaj.ua

Поширити: