Prozorro. Дочка «Нафтогазу» відписала 47 мільйонів на підтримку софту SAP (Наші гроші)

ТОВ «Нафтогаз Цифрові технології» 7 грудня відзвітувало про угоду від 30 листопада із ТОВ «САП Україна» про надання послуг Enterprise Support з підтримки програмного забезпечення SAP на 46,83 млн грн.

Про це повідомляється у системі «Прозорро».

На строк із грудня 2020 року по грудень 2022 року включно, тобто на два роки та один місяць замовили послуги Enterprise Support із підтримки софту SAP (Німеччина). Інших деталей замовлення в оприлюдненому замовником звіті про укладення договору немає.

Назва софту, щодо якого надаються послуги Ліцензійний об’єм
S/4 Ent. Mgmt. Professional use 2 792
SAP S/4HANA, Developer access 19
S/4 Enterprise Mgmt. for Functional use 150
SAP Payroll Processing 30
SAP BusinessObjects Enterprise (user) 10
SAP Extended Enterprise Content Management by OpenText for SAP S/4HANA 100
SAP BusinessObjects Ent public doc 5
SAP HANA, RT ed Applic & BW-new/subsq 1
SAP HANA, enterprise ed, up to 10 units 1

Нагадаємо, з 2018 року «Нафтогаз Цифрові технології» уклав угод із «САП Україна» щодо софту SAP та його підтримки на суму 206,29 млн грн. Закупівлі провели за допороговою процедурою або за процедурою звітування про укладений договір, бо компанія «Нафтогаз Цифрові технології» не є замовником у розумінні закону «Про публічні закупівлі». Тому умови тендерної документації допорогових процедур не можна було оскаржити в АМКУ.

Раніше, у 2016-2017 роках сам «Нафтогаз» чотири рази намагався купити софт SAP, але торги з різних причин відмінялись.

Столична «САП Україна» – це українське представництво німецького виробника софту SAP під керівництвом Максима Матяша. Представником фірми вказана Тетяна Сіваєва.

ТОВ «Нафтогаз Цифрові Технології» є дочірнім підприємством «Нафтогазу», створеним для обслуговування ІТ-потреб всієї групи компаній «Нафтогазу». При створенні в 2018 році фірма підпорядковувалась тодішньому фінансовому директору «Нафтогазу» Сергію Коновцю, а згодом, за даними «Наших грошей», – безпосередньо тодішньому голові правління «Нафтогазу» Андрію Коболєву. До лютого 2019 року фірмою керував колишній начальник ІТ-департаменту «Нафтогазу» Анатолій Вовнюк, потім до травня 2019 року директором була Олена Чорнокальська, а нині посаду обіймає Марина Квашніна.

Джерело: Наші гроші

Поширити: