Не Prozorro. АМКУ скасувало результати скандальної закупівлі Укрзалізницею наддорогого кабеля у фірми-«прокладки»

На початку вересня Філія «Центр забезпечення виробництва» Укрзалізниці провела 2 тендери на закупівлю оптичного кабеля ОКЛ-4-ДА, очікуваною вартістю 4,2 мільйони гривень. Під час розгляду цінових пропозицій тендерний комітет відзилив дешевші  більш як на 2 мільйони гривень заявки,  використовуючи дуже сумнівний привід, повідомляє «Zалізниця без корупції».

Так пропозиції безпосередньо виробника даного кабелю – ПАТ «Одеський кабельний завод «Одескабель», в тендерах було відхилено з причин ненадання листа-згоди нa o6po6кy персональних даних за підписом генерального директора компанії.

Журналісти зауважують, в тендерній документації «Одескабель» такий лист-згода все ж був присутній, проте підписаний не генеральним директором, а начальником відділу продажів компанії, який мав право представляти компанію в державних тендерах і підписувати будь-які необхідні документи. На підтвердження даних повноважень учасник надав усі необхідні документи.

У підсумку з 9 пропозицій в двох тендерах замовник відхилив 6 і визнав переможцем ТОВ «Техелетропром» з ціною вдвічі дорожче ніж у конкурентів.

Тим не менщ результати тендеру оскаржив до АМКУ представник іншого виробника – дніпровського “Фікснету” ТОВ “Дніпет Україна”.

Як результат –  6 жовтня колегія АМКУ оприлюднила результати розгляду скарги за яким зобов’язала тендерний комітет скасувати результати тендерів.

59ddc3886ea76670605702 - Не Prozorro. АМКУ скасувало результати скандальної закупівлі Укрзалізницею наддорогого кабеля у фірми-«прокладки»

Джерело: DoZorro

Поширити: