Зірвалася найбільша угода ФГВФО на суму понад 685 млн гривень (РБК-УКРАЇНА)

Переможець тендеру відмовився від покупки
Зірвалася найбільша угода Фонд гарантування вкладів фізосіб (ФГВФО) з продажу майна відомих продуктових роздрібних мереж “Велмарт” і “Велика Кишеня”. Про це свідчать дані аукціону, проведеного 6 квітня, в системі ProZorro.

Згідно з даними торгів, зі своїми пропозиціями вийшли три учасника, однак в результаті торгів претендентів залишилося двоє.

Так, ТОВ “Перша інвестиційна компанія з управління нерухомістю” запропонувала за лот 600 млн гривень, в той час як її конкурент фінансова компанія “Інвестор” підняла ціну до 670 млн гривень. Проте в наступні дні переможець аукціону не підписав протокол і, таким чином, угода зірвалася.

На даний момент статус аукціону: “торги не відбулися”. Рішення про скасування результатів аукціону були опубліковані 13 квітня.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше Фонд гарантування вкладів фізосіб (ФГВФО) 6 квітня проведе голландський аукціон з продажу прав вимоги за кредитами двох відомих продуктових роздрібних мереж.

Майно було заставою по шести кредитів у трьох банках – ПАТ “Банк Форум”, ПАТ “Банк “Київська Русь” та ПАТ Дельта Банк”. Раніше активи виставлялися на індивідуальні торги від 9 до 13 разів.

Джерело: РБК-УКРАЇНА

Поширити: