Вінниччина: Річковий вокзал продали на онлайн-аукціоні (Голос України)

Приміщення річкового вокзалу на Дністрі у прикордонному місті Могилів-Подільський продали за три мільйони гривень. У два з половиною рази зросла стартова ціна, що становила 1,2 мільйона гривень.

Аукціон відбувався в онлайн-форматі. Інформацію про успішно проведені торги у непростий час розмістив Фонд державного майна України на своїй сторінці у Фейсбуці. На придбання будівлі, що знаходиться на самому березі Дністра поруч з центральною частиною міста, претендували три покупці.

З відкритих джерел стало відомо, що новим власником річкового вокзалу стало ТОВ “Подільська судноплавна компанія”. Серед основних видів діяльності – добування піску, гравію, глини, каоліну, а також надання в оренду нерухомості, експлуатація пасажирського і вантажного річкового транспорту.

Нагадаємо, наприкінці минулого століття по Дністру ходили пасажирські теплоходи. Ними перевозили пасажирів з населених пунктів, що розташовані на берегах Дністра – як українського, так і молдовського. На річці періодично працювала баржа з пристроєм, яким черпали з річки гравій.

Джерело: Голос України

Поширити: