ProZorro.Продажі. Укрзалізниця виставила 64 лоти на ProZorro.Продажі щодо послуг перевезення вантажу (Rail.insider)

12 травня Перевізник виставив на «голландські аукціони» 1071 вагон власності компанії. Відповіді 64 лоти УЗ оголосила на порталі ProZorro.Продажі.

Потенційним вантажовідправникам пропонується отримати послуги перевезення піввагонами (48 лотів; 715 од.) та хоперами-зерновозами (16 лотів; 356 од.). Мова йде як і про маршрутні відправлення (50-54 вагони) так і групові (5-10 вагонів). Початкова вартість (вагон на добу) становить 902 та 1136 грн відповідно, яка в ході аукціону буде знижуватись до прийнятної учасниками аукціону.

screenshot at 2020 05 12 15 01 29.png.pagespeed.ce.xGDp TW7xz - ProZorro.Продажі. Укрзалізниця виставила 64 лоти на ProZorro.Продажі щодо послуг перевезення вантажу (Rail.insider)

Полігон навантаження УЗ, вивантаження країни СНД та Прибалтики (окрім РФ). Торги з усіх лотів відбудуться 14 травня. Ознайомитися з процесом організації продажу послуг можна за посиланням. Актуальний розклад проведення електронних торгів щодо продажу послуг із використання вагонів Укрзалізниці тут.

Нагадаємо, раніше Rail.insider повідомляв, що станом на квітень, окремі оператори не стягують орендну плату за користування піввагонами аби оминути плату за користування та зберігання при простоях. Детальніше у квітневому рейтингу ставок.

Джерело: Rail.insider

Поширити: