Prozorro.Продажі. Україна виставила на торги 30 родовищ (ZN.UA)

Україна зможе отримати $10 млрд доларів від реалізації лотів.

Україна виставить на електронні торги інвесторам 30 родовищ з покладами стратегічних і критично важливих мінеральних ресурсів для залучення іноземних інвесторів. Від реалізації цієї пропозиції Україна зможе отримати в бюджет більше $10 млрд доларів.

Про це повідомив виконавчий директор урядового офісу по залученню і підтримці інвестицій UkraineInvest Сергій Цивкач, повідомляється на сайті відомства у вівторок, 26 січня.

Голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах презентував Інвестиційний атлас, що містить вже понад 30 вакантних перспективних ділянок, інформація про яких доступна онлайн.

Підкреслюється, що вперше ділянки з покладами літію, титану, нікелю, кобальту, хрому, танталу, ніобію, берилію, цирконію, скандію, молібдену, золота і урану можна придбати на прозорих електронних торгах.

Раніше Кабмін підписав угоди про розподіл газових ділянок строком на 50 років. Угоди дають можливість “залучити не менше 12 млрд грн у видобуток газу”, а також допоможе істотно збільшити обсяги видобутку.

Джерело: ZN.UA

Поширити: