Prozorro.Продажі. У ФГВФО розповіли, скільки отримали за активи банкрутів у квітні (Banker)

Продаж земельних ділянок банку «Аркада» принесла Фонду в квітні 23,14 млн гривень.

Минулого місяця ФГВФО отримав від продажу активів неплатоспроможних банків трохи більше 35 млн гривень. З 428 відкритих електронних аукціонів, проведених в квітні, лише 29 виявилися результативними, передає Banker.ua.

У квітні продаж активів шести збанкрутілих банків принесла Фонду гарантування вкладів 35,6 млн гривень.

Так, в результаті реалізації земельних ділянок банку «Аркада» ФГВФО отримав 23,14 млн гривень, тоді як продаж нерухомості ПАТ «ЧБРР» і банку «Фінанси і кредит» принесла Фонду 98 225 гривень і 41 057 гривень відповідно.

8,5 млн гривень у квітні вдалося отримати від продажу нерухомості, землі, автомобілів, предметів нумізматики та інших активів «Родовід банку».

Аукціони з продажу земельних ділянок, транспорту, нерухомого майна та іпотеки «ВТБ банку» принесли ФГВФО у 2,04 млн гривень, тоді як реалізація пулу активів «Фідобанку» дозволила отримати 1,3 млн гривень.

При цьому безпосередній продаж активів юридичним і фізичним особам минулого місяця приніс 460 189 гривень.

Всього протягом квітня Фонд провів 428 аукціонів в електронній системі «Prozorro.Продажі», з яких тільки 29 виявилися результативними. За 10 лотами ФГВФО отримав оплату, а за 7 вже укладені договори купівлі-продажу.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Фонд гарантування виставляє на продаж головний офіс неплатоспроможного «Родовід Банку». Ціна лота стартує з 308,69 млн гривень.

Джерело: Banker

Поширити: