Prozorro.Продажі. Ще один спиртзавод ФДМ буде продавати втретє. За них платили рекордні суми (ЛІГА.Новости)

Фонд державного майна виставив на повторний аукціон Мишковицький спиртзавод у Тернопільській області.

Про це повідомляє пресслужба ФДМ.
Стартова ціна лота – 7,3 млн грн. Торги заплановано на 5 липня. Це буде вже третій аукціон із продажу Мишковицького спиртзаводу.

28 грудня 2020 року переможцем перших торгів стала компанія Золотники-Агро з пропозицією 12,8 млн грн. Однак, компанія не провела оплату за актив і результати аукціону було анульовано.

У березні поточного року ФДМ провів повторний аукціон із продажу Мишковицького спиртзаводу. За право власності на актив змагалися вісім учасників, які збільшили стартову ціну в 25 разів до 181 млн грн.

Переможцем аукціону стала компанія Енерджі Солюшинз Україна, яка останнім кроком торгів підняла ціну відразу з 85 млн грн до 181 млн грн. Компанія зареєстрована в Чернігівській області. У держреєстрі юросіб її бенефіціарним власником є Сургам Геворкян.

На той час актуальна ціна продажу Мишковицького спиртзаводу була найвищою, запропонованою інвесторами на аукціонах за спиртові активи Укрспирту.

Поередній рекорд був зафіксований під час продажу Вишняківського спиртзаводу в Полтавській області, за який компанія РесурсПромЗахід мала заплатити 234 млн грн, але згодом відмовилася проводити оплату і результати аукціону було визнано недійсними.

Під час повторного аукціону Вишняківський спиртзавод було продано за 101 млн грн. Але і в цьому випадку інвестор відмовився від активу. Його продали втретє.

Джерело: ЛІГА.Новости

Поширити: