Prozorro.Продажі. Павлівське родовище каоліну продали туркам за 7,1 мільйонів (Дніпроград)

Державна служба геології та надр Україна провела повторний аукціон з продажу спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування каоліну первинного та піску. Ділянка надр знаходиться в Дніпропетровській області, надається в користування на 20 років.

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на допис Державної служби геології та надр України у Facebook.

Участь в торгах взяли чотири приватні компанії. Боротьбу за право видобувати каолін первинний та пісок вело три підприємства. В результаті перемогу здобуло ТОВ «Спис Україна», запропонувавши найвищу ціну за лот – 7,1 мільйона гривень. Друга найвища ціна пропозиція надійшла від ТОВ «Майнінг Індастрі Груп – 7,06 мільйона гривень. Торги стартували з 2,9 мільйона гривень.

Державним балансом запасів корисних копалин України обліковуються запаси каолінів на 41 родовищі. Нині розробляється 21 родовище, на дев’яти з них видобуток тимчасово не ведеться. Одне родовище перебуває на стадії розвідки.

«Ми підготували та розмістили в Інвестиційному атласі надрокористувача пропозиції ділянок надр з покладами каоліну для видобування чи розвідки корисної копалини. Нині в атласі міститься 16 об’єктів, шість з них уже продані на прозорих електронних торгах», – повідомив очільник Служби.

Каолін використовують в паперовій, гумовотехнічній, керамічній, фарфорово-фаянсовій, чорній металургії та інших галузях промисловості.

Джерело: Дніпроград

Поширити: