Prozorro. Продажі. На аукціоні з другої спроби продали частину майна запорізького “Заводу напівпровідників”

“Запорізький завод напівпровідників” збанкрутував у 2015 році. Майно підприємства знаходилося в заставі у “Укрексімбанку” і він виставив його на продаж через аукціон. Майно розділили на два лоти, стартова вартість яких склала понад 491 мільйони гривень. Один з лотів вдалося продати з другої спроби – на аукціоні в лютому покупців не знайшлося.

Про це повідомляється в реєстрі «Prozorro. Продажі », передає 061.

В аукціоні брав участь лише один потенційний покупець – ТОВ “Промактив груп”. Цю компанію визнали переможцем аукціону і продали корпуси і виробничі цехи збанкрутілого заводу за 136,6 мільйона гривень. “Промактив груп” зареєстрована в Києві, директором і кінцевим бенефіціарієм компанії є Ковальчук Валерій Андрійович. За інформацією сервісу “Опендатабот”, основу видом діяльності “Промактив груп” є неспеціалізована оптова торгівля.

“Промактив груп” продали будівлі і споруди “Заводу напівпровідників”, серед яких бокси автотранспорту, хімічний корпус, трансформаторна підстанція, градирня, насосна станція, складські приміщення, виробничі цехи, інженерно-лабораторний корпус, їдальня та інша нерухомість, розташована на вулиці Тепличній. Вся нерухомість має задовільний або ж умовно придатний стан.

В описании к лоту указано, что по результатам проведенной проверки спасателями было признано, что «Завод полупроводников» является объектом повышенной опасности. Также необходимо провести процедуру дегазации, на которую уйдет порядка 6 месяцев с расчетом 54805 гривен в сутки.

Джерело: 061

Поширити: