Prozorro.Продажі. «Львівську виправну колонію (№48)» продали на приватизаційному аукціоні за понад 400 млн грн (Mind)

70% надходжень від приватизації об’єкту будуть спрямовані на будівництво нових закладів виконання покарань

3 червня відбулися два онлайн-аукціони з приватизації окремого майна непрацюючої «Львівської виправної колонії (№48)», за результатами якого до державного бюджету мають надійти 407,5 млн грн. Об’єкт приватизації розташований в Сихівському районі Львова, на вул. Хуторівка, 4.

Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна (ФДМУ).

«Сьогодні відбувся перший успішний аукціон в рамках «великої приватизації в’язниць». Приватизовано майно непрацюючої колонії №48, яка знаходиться в занедбаному стані й займає майже  цілий квартал у прицентральній частині Львова. Приватизація цього активу забезпечить надходження багатомільйонних інвестицій, створення нових робочих місць та розвиток міста», – заявив голова ФДМУ Дмитро Сенниченко.

Об’єкт продали двома лотами. В аукціоні з продажу першого лоту взяли участь сім учасників, які збільшили стартову ціну майже втричі – зі 132 674 304 грн до 377 500 000 грн. За другий лот змагалися дев’ятеро учасників, які збільшили ціну в понад 8 разів зі стартових 3 386 294 грн до 30 000 000 грн.

Нагадаємо: приватизація майна «Львівської колонії (№48)» відбулася в рамках спільного проєкту «Велика приватизація в’язниць», який передбачає виставлення на аукціони майна 35-ти непрацюючих виправних закладів, що розташовані по всій території України, часто в центральних частинах міст. 70% надходжень від приватизації цих об’єктів будуть спрямовані на будівництво нових закладів виконання покарань, з сучасними умовами утримання людей.

Джерело: Mind

Поширити: