Prozorro.Продажі. Фонд держмайна знову виставив на аукціон завод «Судмаш» (Mind)

10 червня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації державного пакету акцій розміром 100% статутного капіталу ПАТ«Херсонський завод «Судмаш». Стартова ціна на актив складає 67 235 000 грн, а прийом заявок на участь в аукціоні триватиме до 9 червня.

Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна (ФДМУ).

«Завод «Судмаш» є одним з 17 об’єктів, переданих концерном «Укроборонпром» Фонду державного майна для подальшої прозорої приватизації. Йдеться про активи, які не потрібні державі для виконання безпекових функцій, знаходяться в занедбаному стані та потребують інвестицій», – повідомляє фонд.

У розпорядженні підприємства 11 об’єктів нерухомості загальною площею майже 33 000 м² та земельна ділянка площею 6,5201 га.

Зазначається, що «Судмаш» втратив колишні виробничі потужності, основна номенклатура продукції зараз – техніка для комунальних підприємств та пожежно-рятувальних частин. Значна частина приміщень заводу  – не використовується. Підприємство має податкову заборгованість та борги перед контрагентами, Пенсійним фондом і працівниками. Разом із тим, об’єкт має інвестиційний потенціал.

Завод освоїв нові види продукції, серед яких автопідйомники різної модифікації та призначення, має замовлення на цю техніку. В рамках збереження профільної діяльності підприємство також продовжує виготовлення зразків суднових пристроїв, кнехтів, суднових водогазонепроникних дверей тощо. Завод постійно працює над освоєнням нових технологій металообробки, зменшення енергоспоживання, бере участь у державних програмах імпортозаміщення.

Умови приватизації передбачають збереження соціальних гарантій для працівників, погашення заборгованості, збереження в технічному архіві товариства науково-технічної документації тощо.

Раніше повідомлялося, що аукціон з приватизації державного пакету акцій підприємства мав відбутися 30 квітня. Торги перенесли через відсутність покупців.

Джерело: Mind

Поширити: