ProZorrо.Продажі. Фонд держмайна виставив на продаж луцький спиртзавод за 21 млн гривень (УкрРудПром)

Фонд держмайна (ФДМ) України планує продати належний держпідприємству “Луцький спиртзавод” (Волинська обл.) На аукціоні 30 березня зі стартовою ціною 20,69 млн грн.

Про це повідомляє система “ProZorrо.Продажі”, передає Інтерфакс-Україна.

Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях уточнило, що виробничі потужності підприємства розташовані в Луцьку.

За даними регіонального відділення ФДМ, виставлений на продаж актив налічує 1024 найменування будівель, обладнання, рухомого та іншого майна, в число яких входять адміністративний та виробничі корпуси, спиртосховища, склади, майстерні, градирня, бардосховище та інші об’єкти загальною площею 11,29 тис. кв. м.

Як повідомлялося, Фонд виставить на приватизацію 41 спиртзавод, що входить в держпідприємство “Укрспирт”, і ще 37 заводів, об’єднаних в концерн “Укрспирт”.

ФДМ в лютому 2021 року оголосив аукціон з приватизації Мишковицький спиртзаводу (Тернопільська обл) за стартовою ціною 7,29 млн грн, який пройде 12 березня. 11 березня відбудеться аукціон з продажу Дубовязівського спиртзаводу (Сумська обл.) За стартовою ціною 33,8 млн грн.

Мінекономіки в лютому також передало в ФДМ для приватизації Бучацький мальтозний завод (Тернопільська обл.), Гайсинський спиртзавод, Тростянецький спиртзавод і Вінницький лікеро-горілчаний завод (всі три – Вінницька обл.).

Крім того, молдавський алкогольний холдинг Zernoff має намір завершити операцію з ФДМ з купівлі Марилівського спиртзаводу (Тернопільська обл.), Незважаючи на звинувачення інвестором Фонду в невідповідності характеристик спиртзаводу заявленим в аукціонної документації.

За даними глави ФДМ Дмитра Сенниченко, від приватизації спиртових заводів ДП ​​”Укрспирт” і концерну “Укрспирт” очікується залучити близько 2 млрд грн, при цьому в 2020 році сума продажу активів на 20 аукціонах склала 1,26 млрд грн.

Джерело: УкрРудПром

Поширити: