Prozorro.Продажі. ФГВФО пустить з молотка активи семи банків: що пропонують (БАНКЕР ЮА)

Велика частина виставлених на аукціони лотів представлена ​​нерухомістю, земельними ділянками та іншими основними засобами банкрутів.

ФГВФО виставляє на торги нову порцію активів неплатоспроможних банків: 19-23 квітня Фонд спробує продати майно семи збанкрутілих фінустанов загальною вартістю 4,35 млрд гривень, передає Banker.ua.

Цього тижня Фонд гарантування вкладів запланував продаж активів збанкрутілих фінустанов на суму понад 4,3 млрд гривень.

Велика частина виставлених на аукціони лотів представлена ​​нерухомістю, земельними ділянками та іншими основними засобами банкрутів. Їхня сумарна вартість складає 4 017,4 млн гривень.

У той же час, права вимоги за кредитами, виданими банками, цього тижня торгуються за 254,7 млн ​​гривень, цінні папери – за 5,3 млн гривень, тоді як дебіторська заборгованість перед банками продається за 76,6 млн грн.

Левова частка виставлених на торги активів пов’язана з «Родовід Банком» (3 751,5 мільйона гривень), тоді як вартість лотів, що належать до банку «Аркада», становить 263,4 млн гривень.

За активи банку «Преміум» ФГВФО має намір виручити 238,2 млн гривень, тоді як продаж майна «ВТБ банку», як очікується, принесе Фонду 77,7 млн ​​гривень.

Активи банку «Камбіо», виставлені на торги цього тижня, продаються за 17,7 млн ​​гривень, вартість майна банку «Велес» становить 5,3 млн гривень, тоді як лоти, пов’язані з ПАТ «ЧБРР», оцінюються в 0,2 млн грн.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що 11 травня Фонд гарантування вкладів фізосіб проведе аукціон з продажу пулу активів «Дельта Банку» і банку «Фінанси та кредит». Стартова ціна лота – 332,3 млн гривень.

Джерело: БАНКЕР ЮА

Поширити: