Prozorro.Продажі. ФДМУ здасть “Одесавинпром” в короткострокову оренду перед приватизацією (Агро Перспектива)

Фонд державного майна України призначив на 31 березня онлайн-аукціон по оренді терміном на півроку цілісного майнового комплексу (ЦМК) ПрАТ «Одесавинпром» (Одеса) зі стартовою ціною 339,55 тис. грн, повідомило відомство.

«Короткострокова оренда активу на шість місяців дозволить підвищити інтерес до нього з боку потенційних покупців. Зацікавлений у купівлі підприємства бізнес зможе спочатку зайти на підприємство як орендар, ближче ознайомитися з ним і прийняти для себе більш зважене рішення про оптимальну ціну покупки », – йдеться в повідомленні Фонду.

ФДМ уточнив, що підприємство входить до переліку об’єктів малої приватизації, і відомство вирішило здавати в оренду актив на термін, достатній для підготовки до приватизації.

Договір оренди з чинним орендарем був укладений в 1992 році, після цього неодноразово продовжувався.

За даними відомства, до складу ЦВК «Одесавинпром» входить 306 найменувань будівель, споруд, машин, устаткування, транспортних засобів і т.п.

ПрАТ «Одесавинпром» в 2019 році виробило 666,7 тис. дал ігристих вин і 77,5 тис. дал тихих вин.

Компания занимается производством коньяков, тихих и игристых вин под брендами «Французский бульвар» и «Вина Гулиевых», а также предоставляет свои мощности для розлива крымских брендов.

Как сообщалось, в феврале ФГИ решил приватизировать ЦИКи Харьковского завода шампанских вин (Харьков) и «Вашковского спиртового завода» (Черновицкая обл.).

Джерело: Агро Перспектива

Поширити: