Prozorro.Продажі. Борг «АвтоКрАЗу» на 10,6 млрд грн продають з аукціону зі знижкою у 97,5% (КОР)

Борги групи «АвтоКрАЗ» вчергове виставили на аукціон, але тепер їхня стартова ціна впала до 332 млн грн

11 травня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб проведе електронний аукціон, на якому вчергове спробує продати пул активів «Дельта банку» та банку «Фінанси та кредит», які зараз перебувають у ліквідації. Основну частину лоту складають борги групи «АвтоКрАЗ» — ПрАТ «АвтоКрАЗ» та ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод».

До пулу увійшли 9 кредитів юридичних осіб, у заставі за якими є цілісні майнові комплекси у Полтавській області, загальною площею 51 га. Ці кредити забезпечені майновими комплексами, торговельними приміщеннями, виробничим та промисловим обладнанням, транспортними засобами. Зокрема, серед активів є завод із виробництва великовантажних автомобілів («АвтоКрАЗ») та завод із виробництва пневматичної гальмівної апаратури для автотранспортних засобів («Полтавський автоагрегатний завод»).

Частина кредитів знаходиться у заставі Нацбанку України. За 5 кредитами відкриті провадження Державної виконавчої служби, за 8 — кримінальні справи, по деяких кредитах відсутній повний пакет документів.

Раніше Фонд гарантування вкладів неодноразово виставляв ці активи на продаж, але поки їх так і не викупили. Остання спроба була минулого року. Тоді стартова ціна склала 1,66 млрд грн, а сума заборгованості за кредитними договорами становила 8,8 млрд грн. Минув рік і ціна лоту знизилася до 332,3 млн грн, а сума боргів зросла до 10,6 млрд грн.

Участь у цих торгах зможуть взяти як юридичні, так і фізичні особи, окрім позичальників і поручителів за кредитами. Всі кошти, отримані від продажу активів неплатоспроможних банків, Фонд спрямує на розрахунки з їх кредиторами.

Джерело: КОР

Поширити: