ProZorro.Закупівлі. “Укроборонпром” оголосив тендер на міжнародний фінансовий аудит (ZN.UA)

За послугу мають намір заплатити 32,5 млн гривень. 

ДК “Укроборонпром” 26 вересня 2019 року має намір провести аукціон на надання послуг незалежного аудиту концерну і його підприємств з залученням міжнародних експертів, в рамках оголошеного 22 липня тендеру на очікувану суму 32,5 млн грн. Згідно з інформацією на порталі ProZorro, кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 21 серпня, остаточний термін аудиту – 10 квітня 2021 року.

Договором передбачено аудит консолідованої/комбінованої звітності концерну і всіх його підприємств-учасників акціонерних товариств, управління корпоративними правами яких передано “Укроборонпрому”, за 2018 і 2019 роки, відповідно до МСФЗ з наданням аудиторського висновку про достовірності даних цієї звітності.

Умови розрахунку за послуги аудиту звітності за 2018 і 2019 роки передбачають внесення 40% оплати до 15 березня 2020 року, але не раніше затвердження сторонами календарного графіка надання відповідної частини послуг, і 60% – протягом п’яти банківських днів з дати підписання сторонами акту надання відповідної частини послуг та не раніше дати реєстрації виконавцем відповідної накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Також передбачено надання консультаційної допомоги “Укроборонпрому” у вигляді методологічних консультацій, проведення презентацій, семінарів з питань застосування МСФЗ. Оплата за цю частину послуги – 100% протягом 5 банківських днів після підписання акту надання послуги.

Як заявив раніше новообраний голова наглядової ради ГК Айварас Абромавічус, міжнародний фінансовий аудит підприємств-учасників концерну “Укроборонпром” може бути розпочато вже у вересні. Також Абромавічус особисто очолить тендерний комітет для обрання аудитора.

За даними джерел, в числі претендентів на надання послуг міжнародного финаудита “Укроборонпрому”, відомі міжнародні Ernst&Young, Baker Tilly і Grant Thornton.

Джерело: ZN.UA

Поширити: