ProZorro та законопроект №7206, 7 грудня 2017р.

Зі Facebook сторінки Система публічних електронних закупівель ProZorro

На порядку денному Verkhovna Rada знову стрьомний законопроект №7206, який може відкинути реформу ProZorro назад і спростити життя корупціонерам. Закликаємо депутатів проголосувати ПРОТИ!
Це не перша спроба окремих депутатів знівелювати надбання реформи шляхом внесення правок у чинні закони. Цього разу планується введення формули з 15(!) складових, яка визначатиме, чи будуть у компанії “пільги” на публічних тендерах чи ні. По кожній складовій бізнесу доведеться отримувати спеціальну довідку. Фактично ручне визначення складових та складність цього механізму нівелює можливість розібратися в тому, наскільки справедливо було обрано переможця. Сумнівні формули, штучно створенні бюрократичні бар’єри та довідки ускладнять життя переважній більшості користувачів системи ProZorro. Добросовісним замовникам буде складно оцінити пропозиції, учасникам – підготувати тендерну пропозицію і взяти участь в аукціоні, а громадськості – проконтролювати процес вибору переможця.
Позиція Система публічних електронних закупівель ProZorro http://bit.ly/2AzQWf3
Позиція Міністерство економічного розвитку і торгівлі України http://bit.ly/2iYvmKS – закликає депутатів не підтримувати законопроект №7206 “Купуй українське – плати українцям”
Позиція Transparency International Ukraine http://bit.ly/2j3zkOn – 29 громадьских організацій закликають депутатів відхилити законопроект 7206, який знищує конкуренцію на публічних закупівлях

 

Поширити: