Prozorro.Продажі. Укрпошта продасть непрофільну нерухомість за понад 82 млн грн (Громадське)

Укрпошта виставила на продаж 30 об’єктів нерухомості, які не залучені у профільній діяльності компанії. Стартова ціна складе 82,6 мільйона гривень.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.

Очікується, що Укрпошта не лише отримає гроші від продажу непрофільної нерухомості, але й зменшить витрати на її утримання. Продаж об’єктів буде проходити у системі Prozorro.Продажі.

«Ми запускаємо процедуру продажів непрофільних активів підприємствами галузі. Це завдання президента і це важливо робити для розвитку та модернізації компаній, а також для позбавлення їх від зайвих витрат на утримання та обслуговування таких активів», — прокоментував міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Загалом Укрпошта планує продати 800 об’єктів нерухомості загальною площею 132 тисячі квадратних метри. Переважно це бази відпочинку або ж недобудови чи споруди в аварійному стані.

Нагадаємо, що на період карантину в Україні вирішили відмовитися від великої приватизації, водночас проведення малої припиняти не стали.

Від початку 2020 року Україна збільшила доходи від приватизації державних підприємств та майна у 6,3 раза у порівнянні з доходами за аналогічний період 2019 року.

Джерело: Громадське

Поширити: