Prozorro. Міноборони оголосило тендер на 11 тисяч тонн дизелю (OilPoint)

Міністерство оборони оголосила тендер на закупівлю 11 тисяч тонн дизелю класу  Євро-5 з терміном постачання до 1 червня 2020.

Про це свідчать дані тендеру  в системі Prozorro.

Термін подання тендерних пропозицій триває до 20 лютого.   Аукціон запланований на 21 лютого.

Закупівля дизелю пройде за 5 лотами. Обсяг дизельного пального коливається за лотами від 1500-3500 тонн.

Міноборони закуповує паливо на умовах DDP (з урахуванням вартості доставки), а також з відстрочкою оплати 30 днів.

В кінці січня Міноборони  відмінило результати попереднього тендеру на закупівлю дизельного пального арктичної марки за 9 лотами. Міністерство відхилив пропозицію ПАТ «Укртатнафта» з постачання 20,5 тисяч тонн дизелю.  «Укртатнафта» запропонувала поставити зимовий дизель за ціною  25 084 гривень за тонну.

За результатами повторного тендеру «Укргазвидобування» та «Альянс Енерго Трейд» очікують на підписання договорів з Міноборони  на поставку арктичного дизельного пального. «Укргазвидобування» виграло один лот на поставку 4700 тонн арктичного дизелю за ціною 24 140 гривень за тонну.  «Альянс Енерго Трейд» став переможцем трьох лотів на поставку15,8 тисяч тонн арктичного дизелю за ціновою пропозицією 24 186 – 25 000 гривень за тонну.

Міністерство оборони скасувало результати тендеру на поставку 5 тисяч  тонн авіаційного пального, де переможцем стала «Фірма Фідея» з орбіти «Трейд Коммодити», та оголосила повторну закупівлю.

За минулий  рік Міноборони законтрактувало близько 158 тисяч тонн пального та авіаційного гасу. В 2019-му сума всіх договорів та додаткових угод становила 4,4 млрд гривень.

Джерело: OilPoint

Поширити: