Постачальникам

Для будь-якого підприємства одним з головних завдань є просування своїх послуг і збут продукції.

Навіть маючи солідні відділи збуту, далеко не завжди вдається знайти потрібних покупців: або не достатньо інформації про споживачів, або виходу в інші регіони. Система електронних торгів, дозволяє отримувати величезну кількість інформації про торги в одному місці.

Для участі в торгах постачальник повинен мати тільки комп’ютер з виходом в Інтернет.

Віддаленість постачальника не грає ніякої ролі з точки зору участі в торгах: процес торгів проходить через Інтернет, тому всі постачальники мають абсолютно рівні умови.

Постачальники, що знаходяться у віддалених регіонах країни, не несуть додаткових витрат, пов’язаних з участю у торгах. Особливості системи такі, що ні замовник, ні оператори системи, ні треті особи не можуть впливати на хід і результати торгів. Переможець визначається тільки самою системою. Система автоматично інформує зареєстрованих в системі постачальників про плановані торгах в залежності від обраного профілю. Таким чином, кардинально розширюється географія збуту, розвивається конкуренція. А завдяки використанню електронного документообігу, знижуються часові та фінансові витрати на пересилання конкурсної документації.

Завдяки використанню електронного цифрового підпису (ЕПЦ), документація отримує 100% захист від втручання з боку третіх осіб.

Гарантії

Отже, вступ постачальника в асоціації електронних торговельних майданчиків гарантує:
-швидкий вихід на замовників незалежно від їх географічного розташування;
-«Прозорість» угод, оцінка конкурсних переваг;
-зниження витрат на надання конкурсної документації (тимчасових і фінансових);
-повне володіння інформацією про проведені торгах за рахунок автоматичного повідомлення про конкурси.

Поширити: