Порт «Південний» використовуватиме Prozorro Market (Agravery)

Державне підприємство «Морський торговельний порт Южний» стало першим портом в Україні, який використовує Prozorro Market.

Про це повідомляє прес-служба порту.

Підприємство вже бере участь в пілотному проекті і купує невеликі партії товарів в пару кліків, як в звичайному інтернет-магазині.

«Ми вже підписали наказ щодо участі ДП МТП Південнийв пілотному проекті, зареєструвалися на майданчику і зробили першу покупку — офісний папір. Це дуже просто, процедура зайняла всього 4 дні. При цьому вартість паперу на 20% менше торішньої», — зазначив заступник директора по матеріально-технічному забезпеченню Дмитро Жуков.

Відзначається, що це значно економить час і кошти госстівідора. Для замовлення не потрібно оголошувати процедуру, очікувати аукціону і проводити кваліфікацію. Це вже зроблено адміністраторами каталогу. За 2 дні постачальник дає відповідь, і до 7 календарних днів поставляє товар.

«Ми переглянули і змінили процес закупівель. Завдяки вдосконаленню системи, підприємство економить значні ресурси», — зазначив в.о. директора ДП МТП Південний Олександр Олійник.

Нагадаємо, порт «Чорноморськ» у січні збільшив перевалку зерна на 40%.

Джерело: Agravery.com

Поширити: