Прохоренко: українські правоохоронці псують імідж німецької компанії (Економічна правда)

Німецька компанія “KATT GmbH”, яка виграла тендер ПАТ “Укргазвидобування”, стурбована судовими процесами, що порочать її репутацію.

Про це, посилаючись на лист від представників компанії, написав на своїй сторінці в Facebook глава “Укргазвидобування” Олег Прохоренко.

Як зазначається, у вересні 2015 року, компанія стала переможцем одного з лотів у тендері на поставку колтюбингового обладнання.

“Це той тендер, який показав ціну майже в 2 рази менше ніж закупівлі в травні 2015. У травні попередній менеджмент через прокладку Moston Properties купив морську установку за 5,85 млн доларів”, – пише Прохоренко.

У листі сказано, що “KATT GmbH” ніколи не брала участь в сумнівних тендерах, операціях і угодах.

“У тому числі наша компанія не вступала в будь-які протиправні домовленості ні з представниками ПАТ” Укргазвидобування “, ні будь-якими іншими компаніями”, – сказано в листі.

В отриманому листі наголошується, що німецька компанія висловлює стурбованість ситуацією, що склалася щодо судових процесів і публікацій в ЗМІ, які можуть поставити під удар законні інтереси “KATT GmbH”.

“При цьому, “KATT GmbH” є надійним партнером і підтверджує свою готовність до виконання обов’язків за контрактом в повному обсязі і в строки, передбачені контрактом”, – йдеться в листі.

За словами Прохоренко, подібний лист прийшов в “Укргазвидобування” і від американо-білоруської компанії NOV Fidmash.

Раніше, Moston Properties звернулася до суду, з проханням про визнання неправомірними дії “Укргазвидобування” через недопущення компанії до участі в розкритті цінових пропозицій в тендері на поставку колтюбингового обладнання, в якому брала участь і німецька КАТТ.

Суд підтримав Moston Properties і визнав неправомірним повідомлення “Укргазвидобування” про акцепт пропозиції “KATT GmbH”.

Нагадаємо, народний депутат Сергій Лещенко, в своєму блозі писав, що компанія Moston Properties пов’язана з народним депутатом від партії “Народний фронт” Миколою Мартиненком і є “прокладкою з непрозорою власністю”.

Fbprokh

Поширити: