ГарПок виходить на біржу з електроенергією наступного року (OilPoint)

Державне підприємство «Гарантований покупець» починає продаж електроенергії з відновлюваних джерел (ВДЕ), яка буде вироблена в наступному році.

Про це пише прес-служба ДП.

«Державне підприємство «Гарантований покупець» починає продаж електроенергії з відновлюваних джерел (ВДЕ), яка буде вироблена в наступному році. З ініціативи підприємства 16 грудня 2020 року на Українській енергетичній біржі відбудеться перший такий аукціон», – йдеться в повідомленні.

До продажу пропонується чиста електроенергія з періодом поставки з 1 по 31 січня 2021 року. Відзначається, що на цей раз «ГарПок» виставляє на продаж рекордну кількість продуктів – базове навантаження і блокові заявки для денних годин доби (9-16, 10-15, 11-14, 12-13 години).

Для задоволення попиту різних учасників аукціону сформовані лоти різних розмірів – від 1 до 50 МВт-год.

Раніше OilPoint повідомляв, що в парламентському комітеті з питань енергетики і ЖКГ розробляють методику, яка дозволить виробникам« зеленої »електроенергії самостійно продавати її на ринку, відштовхуючись від ціни «ринку на добу наперед» (РДН).

Зараз «зелені» виробники не можуть виходити на ринок і прямо на ньому торгувати, оскільки є учасниками балансуючої групи «Гарантованого покупця».

Джерело: OilPoint

Поширити: