“УЕБ” реалізувала на аукціонах необробленої деревини на загальну суму 375,5 млн грн (Fixygen)

Товарна біржа “Українська енергетична біржа” (УЕБ) в першому кварталі 2021 року реалізувала на аукціонах необробленої деревини на загальну суму 375,5 млн грн, що в 5,83 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року, повідомила УЕБ в прес-релізі.

За даними біржі, основний обсяг реалізованої деревини становить продукція Київського обласного (включно з містом Києвом) управління лісового та мисливського господарств. Найбільшим попитом користуються дуб звичайний, сосна звичайна, вільха, береза.

“Аукціони з продажу необробленої деревини є абсолютно прозорим і відкритим способом реалізовувати деревину українського походження. Конкуренція на аукціонах УЕБ часом досягає 10-15 учасників на один лот, сприяє формуванню справедливих ринкових цін”, – підсумував глава біржового комітету УЕБ Олексій Дубовський.

Как сообщалось, Министерство защиты окружающей среды и природных ресурсов в сентябре 2020 года предложило продавать на электронных аукционах 100% необработанной древесины, а не 25%, как предусмотрено утвержденным в декабре 2019 года экспериментальным проектом правительства. При этом ГП “Прозорро.Продажи” совместно с партнерами-электронными площадками уже ввело новые удобные интерфейсы для ускорения и упрощения участия в них покупателей.
Джерело: Fixygen
Поширити: