В Україні з’явиться розвинений фондовий ринок, але є умови 一 Хромаєв (LegalHub)

В Україні з’явиться розвинений фондовий ринок за умови економічної та макроекономічної стабільності в країні.
Про це в інтерв’ю LegalHub заявив колишній голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Тимур Хромаєв.
«Це є дуже важливим доробком. Це продовження адаптації українських законів до європейських. Якщо говорити про ринок капіталу, у нас досить довгий список законів, які необхідно прийняти для повного відтворення в Україні фінансової архітектури, яка дозволила б мати повноцінний ринок», 一 підкресли він.
За словами Хромаєва, важливим також є втілення законів у реальність, а для цього потрібно дуже серйозно працювати, вкласти час та гроші.
«Той великий закон, який в минулому році був прийнятий і підписаний президентом, №738, істотно змінює український закон про цінні папери і товарні біржі. Я б сказав на 70%. І він створює нам, фінансистам, роботи на наступні 3-5 років. Ми бачимо, що вже майже рік пройшов, він входить в силу з 1 липня цього року», 一 додав він.
На думку ексочільника НКЦПФР, це може бути своєрідною точкою відліку, коли можна буде спостерігати більшу кількість нових фінансових інструментів, яскравих проектів та можливостей для наших підприємств залучити капітал.

Джерело: LegalHub

Поширити: