Нацкомісія вперше допустила до обігу в Україні іноземні облігації в електронному вигляді (Файненс.юа)

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) вперше допустила до обігу в Україні іноземні облігації виключно в електронному вигляді.

Про це повідомила пресслужба НКЦПФР.

«НКЦПФР на засіданні 20 травня 2021 року прийняла рішення щодо допуску іноземних облігацій EUROHOLD BULGARIA AD до обігу на території України», – сказано в повідомленні.

Що передбачено процедурою. Рішення про допуск ухвалюється НКЦПФР за заявою іноземного емітента цінних паперів або Національного депозитарію України. Цінні папери іноземного емітента допускаються до обігу на території України на фондових біржах та позабіржовому ринку.

«Вперше Комісією було прийнято рішення про надання адміністративної послуги виключно в електронному вигляді без надання жодних паперових копій документів до регулятора. Всі необхідні документи були подані офіційним каналом зв’язку в електронному вигляді з накладанням електронного цифрового підпису заявника. Комісія провела всі процедури, пов’язані з наданням цієї послуги, всього за два тижні з моменту надходження пакету документів», – зауважив Член Комісії Максим Лібанов.

Наразі до обігу на вітчизняному ринку капіталу допущено 35 цінних паперів іноземних емітентів.

Джерело: Файненс.юа

Поширити: