За листопад НБУ анулював ліцензії 34 учасникам ринку (FBC)

Протягом листопада до Нацбанку звернулася рекордну кількість учасників фінансового ринку за скасуванням ліцензії. Всього за місяць таких заяв регулятор отримав 34.

«У листопаді в Національний банк звернулася найбільшу кількість учасників ринку фінансових послуг щодо анулювання ліцензії (були анульовані ліцензії 34 компаніям) і винятків з реєстрів (було виключено 10 компаній з реєстрів)», – йдеться в повідомленні НБУ.

Протягом листопада в Національний банк надійшло 567 запитів від небанківських фінустанов. Найбільша кількість запитів стосувалося фінансових компаній, ломбардів та лізингодавців – 470. Кількість запитів кредитних спілок склала 21 і страховиків – 76.

Станом на 30 листопада Національним банком було прийнято рішення про: погодження набуття істотної участі в банках – 1 рішення і в небанківських установах – 10; узгодження керівників банків – 12 рішень; видачі ліцензій фінансовим компаніям – 7 рішень; анулювання всіх ліцензій – 11 рішень (за ініціативою заявника); анулювання частини наявних ліцензій – 23 рішення (з ініціативи заявника) та 1 (примусово).

Джерело: FBC

Поширити: