Продаж арештованого майна через ProZorro має стати наступним кроком держави у подоланні корупції

Асоціація «Біржові та електронні майданчики» вітає рішення влади запровадити обов’язковий продаж майна підприємств-банкрутів через електронні майданчики системи ProZorro.Sale. За три роки унікальна платформа відмінно зарекомендувала себе як ефективний та повністю відкритий інструмент з реалізації державного та приватного майна, тут давно і успішно працює механізм продажу активів збанкрутілих банків.

В той же час ми чекаємо від вже нового уряду аналогічних кроків по реформуванню продажу арештованого майна – майданчики, підключені до системи Прозорро.Продажі, зроблять це в найкоротші терміни, а вільна конкуренція дозволить встановити по-справжньому ринкову ціну на проблемні активи.

«Ці зміни стануть суттєвим проривом – реалізація арештованого майна через електронні майданчики ProZorro дозволить уникнути маніпуляцій,  «тіньових» домовленостей між учасниками виконавчого процесу та зробить ринок абсолютно зрозумілим для кредиторів та громадськості. Учасники Асоціації, зі свого боку готові надати всю можливу підтримку державним органам, щоб в найкоротші терміні провести відповідні зміни», – розповідає директор Асоціації «Біржові та електронні майданчики» Падалка О. А.

 

Поширити: