СЕТАМ. Держава знову виставила на аукціон Ірпінський виправний центр — але цього разу зі знижкою 50% (Бабель)

Держава вдруге виставила на аукціон Ірпінський виправний центр № 132  У Мін’юсті повідомили, коли починають «розпродаж в’язниць» і яку з них продають першою — але цього разу зі знижкою 50%. Попередні торги не відбулись, адже покупці заявили, що ціна надвисока.

Про це міністр юстиції Денис Малюська повідомив у Facebook.

На подання заявки залишилось 29 днів. Стартова ціна — 110 105 794 гривні. Виправний заклад розташований у селищі Коцюбинське (під Києвом) на понад 8 га землі, до нього підведені комунікації. Більше інформації про заклад тут.

«Не проспіть свій історичний шанс інвестувати вигідніше і надійніше, ніж у біткоїн!» — зазначив міністр.

Перед цим на аукціоні виправний центр намагались продати 15 березня за понад 220 мільйонів гривень. Однак тоді торги не відбулись — потенційні покупці розцінили стартову ціну як зависоку і заявки не подали.

Нагадаємо, 5 лютого 2021 року Міністерство юстиції разом з Фондом державного майна запустили спецпроєкт в рамках приватизації  Спецпроєкт приватизації. Майно колишніх вʼязниць будуть продавати на аукціонах , мета якого продати з аукціону майно вʼязниць, колоній та СІЗО, які вже не функціонують, а знаходяться на етапі консервації. Виручені гроші підуть на будівництво нових виправних установ європейського типу.

Джерело: Бабель

Поширити: