Асоціація «Біржові та електронні майданчики» вітає прозорі принципи розподілу надр України

Сьогодні, 2 травня 2019 р. відбулися торги спеціальними дозволами на користування надрами у системі Прозорро.Продажі. Всього на торги Державною службою геології та надр України було виставлено 7 лотів загальною стартовою ціною 49,3 млн грн.

Конкуренція спостерігалася за шістьма лотами, що демонструють результати торгів, де за лотомUA-PS-2019-01-29-000020-1 ціна зросла в 3,9 разів, а за лотом UA-PS-2019-01-29-000011-1 – понад 4,28 рази. За результатами торгів, було реалізовано 6 лотів. За результатами торгів ціна держава отримає 92,3 млн грн. За лотом UA-PS-2019-01-29-000017-1 торги не відбулися через відсутність учасників.

Асоціація «Біржові та електронні майданчики» вітає прозорі принципи розподілу надр України через систему Прозорро.Продажі та вітає учасника асоціації – товарну біржу «Українська енергетична біржа» з успішно проведеними торгами, адже саме цього учасника асоціації обрали для участі у торгах такі крупні учасники ринку як ПАТ «Укргазвидобування», ТОВ “Єдина Нафтогазова Компанія” та інші.

«Прозорий розподіл українських надр був мрією для багатьох українців. Сьогодні це стало реальністю через запровадження системи Прозорро.Продажі та обрання надійних торговельних майданчиків для участі у торгах. Принцип конкурентності та прозорості розподілу державних надр є запорукою ефективного використання ресурсів країни для її збагачення та позбавляє можливості для створення будь-яких корупційних схем. Ми пишаємося, що такі учасники нашого об’єднання як Українська енергетична біржа, яка займає першу сходинку у рейтингу торгівельних майданчиків в системі Прозорро.Продажі, змогла забезпечити конкурентні та прозорі торги», – прокоментував результати торгів у системі Прозорро.Продажі директор асоціації «Біржові та електронні майданчики» Олег Падалка.

Нагадаємо, що 07 грудня 2018 року пілот з продажу дозволів на користування надрами було запроваджено у системі Прозорро.Продажі.

Поширити: