Здобуття гранту

Асоціація “Біржові та електронні майданчики” в рамках співпраці з вищими навчальними закладами України, з метою залучення молоді до розбудови біржового ринку України, створення передумов для глибокого навчання молоді, організації ефективної підготовки сучасних фахівців з високим рівнем теоретичних знань, підготовлених для роботи в умовах ринкової економіки в напрямку біржової торгівлі, оголошує гранд по написанню наукової роботи щодо питань розвитку біржової діяльності в розрізі наступних тем:

1. Становлення організованих товарних ринків в світі та перспективи запуску похідних інструментів в Україні на товарних біржовових ринках.

2. Особливості торгівлі строковими контрактами на товарних ринках. Види контрактів та передумови запуску нових контрактів в Україні.

3.Ринкові цінові індикатори, їх роль на товарному ринку і для економіки України в цілому.

4. Товарні деривативи, їх види та особливості укладання угод на різних ринках.

5. Прогнозування динаміки розвитку товарних ринків з використанням біржових індикаторів, доцільність та перспективи запровадження агрегованих індексів в Україні.

З огляду на зазначене, звертаємося до Вас щодо розгляду можливості написання студентами наукових робіт по предмету біржової діяльності на базі курсових, дипломних робіт.

З боку Асоціації, для написання наукової роботи по напрямку біржової діяльності за зазначеними вище темами, студентам буде надано відповідні консультації та, при можливості, доступ до матеріалів в розрізі біржової торгівлі в Україні та світі.

Пропонуємо студентам прийняти участь у конкурсі.

За більш детальною інформацією щодо проведення конкурсу просимо звертатися на  електронну пошту info@aeaep.com.ua

 

Поширити: