Держлісгоспи Черкащини планують реалізувати через «ProZorro.Продажі» понад 20 тисяч кубометрів необробленої деревини (Ліси Черкащини)

Відповідно  постанови Кабінету Міністрів України №1178 від 04.12.2019 «Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини», в Україні  необроблену деревину реалізовують через електронні аукціони.

Згдно зазначеного документу, постійні лісокористувачі мають виставляти  не менше 25% великих партій деревини на електронний майданчик «ProZorro.Продажі». Це мають бути лоти, сформовані із деревини одного сортименту, в обсязі не менше ніж 150 кубометрів або за стартовою ціною лота не менше ніж 200 тис. гривень.

Державні лісогосподарські підприємства Черкащини виставили для реалізації у лютому ц.р. на електронний майданчик у системі «ProZorro.Продажі» 20730 тис. кубометрів необробленої деревини, – 35,7% від середньомісячного запланованого об’єму заготівлі. Відповідно до регламенту проведення торгів, є-аукціони на вищезазначеному майданчику  відбудуться до кінця поточного місяця.

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Джерело: Ліси Черкащини

Поширити: