Через Prozorro. Нафтогаз оголошує тендер на закупівлю послуг з проведення незалежних фінансових та антикорупційних розслідувань (Нафтогаз України)

З метою виявлення та знешкодження неправомірних дій, в тому числі і запобігання економічному шахрайству НАК «Нафтогаз України» оголошує відкриті торги на закупівлю послуг з проведення незалежних фінансових та антикорупційних розслідувань (Forensic accountant).

Послуги, які мають бути надані підрядником до 31 грудня 2018 року, включатимуть розслідування щодо:

– підозрілих операцій;
– фальсифікації фінансової звітності;
– порушень нормативно-правової бази;
– хабарництва та корупції;
– неналежних бізнес-відносин;
– незаконного привласнення активів;
– конфлікту інтересів.

Початок співробітництва з провідними компаніями світу у сфері боротьби з корупцією та хабарництвом є черговим кроком в реалізації стратегії нульової толерантності до корупції, яку реалізує Група Нафтогаз.

Очікується, що залучення міжнародних експертів сприятиме побудові ефективної внутрішньої системи протидії корупції та удосконаленню бізнес-процесів у Групі Нафтогаз.

Очікувана вартість закупівлі послуг складає до 26 млн грн.

Серед вимог до потенційних учасників тендеру – наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, наявність документально підтвердженого досвіду проведення фінансових та антикорупційних розслідувань, у т.ч. на території ЄС або США та на території України. Крім того, учасник має підтвердити наявність належним чином облаштованого офісу/офісів на території країн ЄС, один з яких має бути розташований на території Великобританії.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – до 11:00 год. «14» серпня 2017 року.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі системи публічних електронних закупівель Prozzoro за посиланням https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-07-13-002366-b.

Джерело: Нафтогаз України

Поширити: