Блокчейн вбиває корупцію і тіньову економіку (АгроІнсайдер)

Блокчейн допоможе викорінити корупцію і тіньовий ринок зерна в Україні. 

Таку думку висловив президент SUNTRI INC Генрі Штеренберг в ході конференції Grain & Maritime Days in Odessa 2018, пише Latifundist.

«Блокчейн вбиває корупцію і тіньову економіку. Адже ця технологія базується на довірі і прозорості. Інвестор бачить, скільки дизеля витрачено на гектар, скільки закуплено зерна і т.д. У всього цього є наслідки — з вами просто можуть перестати працювати. Український ринок повинен створити платформу на основі блокчейн, щоб стати відкритим для ринку.

Інвестори з Дубая кажуть, що не хочуть працювати з Україною, тому що не довіряють нашим контрагентам. Блокчейн усуне цю недовіру і підвищить репутацію України в світ», — зазначив він.

При цьому, за його словами, дана технологія допоможе отримувати додатковий дохід сільгоспвиробникам, тому що сьогодні він багато в чому «з’їдається» трейдерами і логістикою.

«60% світової сільгосппродукції знаходиться в ланцюжку постачань, ми повинні налагодити її, щоб дати гарантію фермерам отримувати вигоду, а не тільки посередникам. Адже врожайність з року в рік зростає, але вигоду український фермер від цього не отримує», — підсумував фахівець.

Джерело: АгроІнсайдер

Поширити: