Запрошуємо прийняти участь у круглому столі на тему: “Blockchain-технології у процесі реалізації майна банкрутів: перспективи та можливості”

Асоціація «Біржові та електронні майданчики» запрошує учасників асоціації прийняти участь у круглому столі на тему: “Blockchain-технології у процесі реалізації майна банкрутів: перспективи та можливості”, що відбудеться 31 березня 2017 о 14.00. Круглий стіл проводитиметься за адресою м.Київ, вул. Верхній Вал, 10, 2 поверх, офис IDF.

На круглому столі обговорюватимуться підходи створення ринкових відносин і рівних можливостей для всіх учасників в процесі банкрутства. Одним з інструментів для досягнення таких цілей є нові Blockchain-технології, які сприяють відкритості і спрощенню процедур реалізації майна.

Доказом потенціалу технології є те, що світові біржі (наприклад, NASDAQ) активно розробляють і переходять на Blockchain.

Blockchain позитивно зарекомендував себе у сфері Fintech, як надійна та відкрита система, яка дає можливість залучити бізнес на конкурентних засадах. Можливість використання логіки Blockchain, буде продемонстровано на прикладі open source проекту Auction 3.0, який можна застосувати в процедурах реалізації майна банкрутів.

Участь в обговоренні візьмуть:

Георгій Вашадзе – засновник Innovation and Development Foundation, заступник Міністра юстиції Грузії (2010-2012 р), член Парламенту Грузії (2012-2016 р);

Давид КІЗІРІЯ – радник Адміністрації Президента України;

Діана Козловська – керуючий партнер юридичної компанії Elite Consult Group, арбітражний керуючий;

Артем Цукур – партнер юридичної компанії Elite Consult Group.

Для участі у круглому столі – заповніть анкету за посиланням:  https://goo.gl/IGXN9l

Поширити: