Участь АБЕМ у Круглому столі

22 липня 2016 року Асоціація «Біржові та електронні майданчики» (АБЕМ) прийняла участь у круглому столі на тему: «Ратифікація Паризької угоди: що далі?», який був організований Комітетом Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки в продовження серії дискусій на теми декарбонізації та декаплінгу.

На круглому столі обговорювались питання значення Паризької кліматичної угоди і її впливу на енергетичну та низьковуглецеву стратегії України, економіку в цылому, інвестиції, бізнес-моделі, а також співпраці між Україною та Європейським Союзом.

В круглому столі прийняли участь народні депутати, представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Міністерства  екології та природних ресурсів України, Національної академії наук України, громадських організацій, міжнародних та українських експертів, а також бізнесу.

Довідка: АБЕМ є членом Громадської Ради при Міністерстві  екології та природних ресурсів України з питань Рамкової конвенції ООН про зміну клімату і Кіотського протоколу.

Прес-центр АБЕМ

Поширити: