Товарно-сировинна біржа «Галконтракт» стала членом Асоціації “Біржові та електронні майданчики”

Асоціація “Біржові та електронні майданчики” продовжує об’єднувати організаторів біржових торгів України задля підвищення рівня розвитку національної економіки та повідомляє про набуття нового члена асоціації яким стала товарно-сировинна біржа «Галконтракт».

Товарно-сировинна біржа «Галконтракт» заснована у середині 2016 року. Біржа зосереджує свою діяльність на розвитку ринкових відносин на ринку деревини.

Одна з метою асоціації – є розвиток ринкових відносин на різних ринках, у тому числі й деревини. Також для нас стало важливим питанням налагодження здорових відносин між майданчиками, а також обмін досвідом організації торгів. Все це ми побачили у асоціації «Біржові та електронні майданчики», а тому вирішили стати її учасником», – сказав заступник директора товарно-сировинної біржі «Галконтракт» Олексій Лапіда.

«Асоціація «Біржові та електронні майданчики» вітає приєднання товарно-сировинної біржі «Галконтракт» до членів нашої асоціації, та виражає сподівання, що біржа стане активним учасником розвитку ринку деревини в Україні», – сказав директор асоціації Олег Падалка.

Довідка: Основними напрямками біржової діяльності ТБ ТСБ «Галконтракт» є організація та проведення біржових та відкритих торгів (аукціонів) з продажу необробленої деревини лісових, лісодослідних та лісомисливських господарств; реалізації майна підприємств-банкрутів на всіх стадіях; реалізації конфіскованого та безхазяйного (що перейшло у власність держави) майна; продажу оптових партій продукції підприємств України; продажу неосновних засобів (реалізація неліквідів, металобрухту та надлишкового майна, що обліковуються не на основних засобах (Запаси); реалізації банківської застави, пошук потенційних клієнтів.

Поширити: