Сто мільйонів на хірургічне обладнання: “шопінг” лікарні імені Пирогова на Prozorro (VeжА)

Протягом кількох днів, 12 та 17 жовтня, Вінницька обласна клінічна лікарня імені Пирогова оголосила  вісім тендерів на закупівлю медичного обладнання. Загальна сума – 96 295 172 гривень.

Як пояснила заступниця головного лікаря з економічних питань Ганна Омелянчук, закупівля обладнання відбувається за додатково виділені Урядом 100 мільйонів на новий хірургічний комплекс лікарні.

У розпорядженні Кабміну зазначено, що виділені кошти – на будівництво хірургічного корпусу (перша черга). Тобто це кошти на закупівлю  медичного обладнання, необхідного в першу чергу, – каже Ганна Омелянчук.

Попередньо ці кошти мали піти на ремонт операційних та реанімації нового корпусу. Однак його дату відкриття  пані Омелянчук не змогла назвати. Попередньо це мало статися в листопаді.

Наразі корпус приймають у експлуатацію.

Ми тільки оголосили тендери на закупівлю обладнання. Тобто ми не переходитимемо в новий корпус, поки все обладнання не буде закуплено, тому що там майже немає на чому працювати.

Крім того, згідно з тендерами, деякі з аукціонів мають відбутися попередньо 25 грудня, а всі товари мають бути доставлені в лікарню до кінця 2017 року.

Отже, 17 жовтня оголошено тендер на закупівлю комплект обладнання та інструментів для артроскопії (хірургічні втручання на суглобах, – VежА). Очікувана ціна – 13 152 215 гривень. Тендерні пропозиції можна подавати до 17 листопада. Попередньо аукціон має відбутися 25 грудня, але дата може бути змінена.

З аналогічним терміном подання пропозицій і датою аукціону, оголошено тендер на дві системи рентгенівських діагностичних. Вартість – 18 114 000 гривень.   Згідно з тендерною документацією, одна із систем на три робочих місця з цифровим детектором, а інша –  цифрова рентгеноскопічна система для ангіографії (дослідження кровоносних судин, – VежА) та серцево-судинних процедур.

Ще один тендер – на обладнання та урологічне устаткування для операційних  і вартістю – 8 097 486 гривень. Це один лот, який складається з восьми  позицій: стійка урологічна ендоскопічна апаратна, уретерореноскоп жорсткий з комплектом інструментарію, нефроскоп операційний з комплектом інструментарію, апарат ультразвуковий контактний для дроблення каменів, цистоскоп операційний з комплектом інструментарію, система для трансуретральної резекції, уретерореноскоп, лазерний контактний апарат для дроблення каменів.

У лікарні також планують придбати устаткування для операційних блоків – відеодуоденоскоп за 1 602 327 гривень. Його призначення: для візуалізації та терапевтичного доступу до дванадцятипалої кишки та її протоків. Тендерні пропозиції можна подавати до 2 листопада. Аукціон має відбутися 3 листопада.

12 жовтня був оголошений лікарнею тендер на придбання обладнання для анестезії та реанімації. Це три наркозно-дихальні апарати вищого класу з модулем мультигазового аналізу з монітором глибини наркозу. Загальна очікувана вартість – 10 516 278 гривень. Тендерні пропозиції можна подавати до 17 листопада. Попередньо аукціон має відбутися 25 грудня, але дата може бути змінена.

З аналогічним терміном подання пропозицій і датою аукціону, оголошено тендер на 22 апарати штучної вентиляції легенів різних класів. Вартість – 30 263 358 гривень. Також тендер на шість найменувань моніторів, інфузійних насосів (апарати для дозованого введення медичних препаратів різними способами, – VежА), пульсоксиметрів (прилади для моніторингу насичення крові киснем, – VежА) у кільсті 56 одиниць і загальною вартістю 13 227 108 гривень.

Також лікарня планує закупити шість дефібрилятор-моніторів за 1 322 400 гривень. Тендерні пропозиції можна подавати до 28 жовтня. Аукціон відбудеться 30 жовтня.

Джерело: VeжА

Поширити: