ProZorro. ФДМУ в тестовому режимі запустив віртуальні кімнати даних про об’єкти приватизації (368.media)

ФДМ в тестовому режимі запустив віртуальні кімнати даних про об’єкти приватизації. Про це повідомляє прес-служба фонду.

Передбачається, що за більшістю об’єктів приватизації буде створено віртуальне сховище документів, яке є важливим чинником прийняття рішення інвесторами про покупку того чи іншого об’єкта. Зазвичай цей перелік включає установчі, дозвільні, організаційні, операційні, претензійно-позовні та правовстановлюючі документи, а також документи з праці, фінансову звітність та договори.

Головна мета такого розкриття – спростити доступ до інформації і прибрати корупцію при її отриманні, збільшити прозорість процесу приватизації, підвищити конкуренцію і, відповідно, ціну об’єктів на аукціонах.

На даний момент, доступ до всіх наявних документів, які не містять комерційну таємницю, будуть надаватися всім бажаючим після короткої реєстрації на порталі vdr.spfu.gov.ua. Очікується, що протягом першого кварталу 2020 впровадять повноцінну систему кімнат даних, що передбачає угоду про нерозголошення і розкриття всієї інформації по об’єкту.

Також планується створення фізичної кімнати даних, де можна буде ознайомитися з оригіналами документів згідно з відповідним доступу.

Джерело: 368.media

Поширити: