Комунальне майно Тернополя реалізовуватимуть виключно через ProZorro (Тернопіль)

Вже у серпні 2017 року Тернопільська міська рада вирішила реалізовувати майно комунальних підприємств обласного центру лише через систему ProZorro.Продажі.
630_360_1454973528-6789Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

“Тернопіль – вже друге місто, яке приєднується до проекту. Першим був Маріуполь. Сподіваємося, що все більше міст долучатимуться до системи, адже вона не тільки робить процес продажу прозорим, а й дозволяє отримувати якомога більше прибутку, який місто може направити на свій розвиток”, – зазначив Максим Нефьодов, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі.

“Впевнений, що можливості співпраці із системою ProZorro.Продажі дадуть більшу відкритість влади, конкуренцію на ринку, зросте кількість бажаючих для придбання певного об’єкту чи товару. А це додаткові надходження до бюджету”, – зазначив очільник міста Тернополя Сергій Надал.

Нагадаємо, що 20 липня спільний проект міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Transparency International Україна подолав рубіж у 2 млрд грн – саме на таку суму у  системі ProZorro.Продажі відбулися успішні аукціони з продажу активів неплатоспроможних банків та майна державних підприємств.
Джерело: Портал “Тернопіль”
Поширити: