Кіровоградщина за рік зекономила більше 230 мільйонів гривень завдяки ProZorro (Олександрійські новини)

Кіровоградська область змогла за рік зекономити 230 584 821 гривню бюджетних коштів завдяки використанню системи публічних закупівель ProZorro. Це становить 10% від очікуваної вартості товарів та послуг.

Відповідні підсумки першого року роботи підбили в ProZorro вчора, 6 вересня.

1 серпня 2017 року система публічних електронних закупівель ProZorro відсвяткувала річницю роботи з моменту початку дії Закону України «Про публічні закупівлі» (із 1 серпня 2016 року всі державні та комунальні замовники мають проводити свої закупівлі через онлайн-аукціони). За результатами роботи ресурсу було складено рейтинг областей за економією через ProZorro.

Кіровоградська область посіла 17 сходинку рейтингу. Загальна економія області з 1 серпня 2016 року до 31 липня 2017 року склала більше 230 млн грн, що дорівнює 10% від очікуваної вартості. Усього в Україні було зекономлено 25 млрд грн.

Незмінним лідером рейтингу є Київська область з економією в 13 млрд грн, що не є дивним, оскільки лише одна Київська міська державна адміністрація оголосила більше 100 тис процедур. На другому місці опинилася Одеська область, котра зекономила 1.585 млрд грн. Третю сходинку посідає Дніпропетровська область, зекономивши 1.578 млрд грн.

Нагадаємо, Олександрійська районна лікарня провела тендер на ремонтні роботи, який виграла фірма із Кропивницького. А олександрійська міська влада шукає постачальників продуктів для дитячих садків.

Джерело: Олександрійські новини

 

Поширити: